Jako menší spediční společnost nás trápí zejména dlouhá splatnost faktur a tím pádem i limitovaná možnost efektivně řídit naše finance. Spolupráce se společností 4Trans Factoring s.r.o. nám díky včasným platbám prováděných obratem umožnila efektivně růst a investovat. Společnost nám pomáhá i s jednáním s odběrateli a s procesem inkasa pohledávek.

Martina Čapková, jednatelka společnosti Coop & Wheels Enterprise s.r.o.


Na spolupráci se společností 4Trans Factoring s.r.o. si vážím především včasných plateb, kdy mám prostředky z vystavených faktur i z doplatků na účtu do druhého dne. Díky skvělé komunikaci s vedením a využívání produktu, který společnost nabízí se mohu soustředit se na svou práci. Společnosti bych doporučil rozšíření nabízených služeb i o platby v EUR.

Jaroslav Motal, majitel Autodopravy a spedice, Mikulovice


Spolupráci se společností 4Trans Factoring s.r.o. mohu vřele doporučit buď jako hlavní zdroj provozních prostředků, nebo jako funkční doplněk k ostatním formám financování. Společnost nepožaduje žádné minimální limity, je schopná profinancovat faktury obratem a jejich cena neskrývá žádná „překvapení“. Určitě chceme ve spolupráci pokračovat a společnost mohu doporučit všem autodopravcům, které trápí dlouhá splatnost faktur.

Josef Distl s.r.o., majitel Autodopravy a spedice, Brno


Jsme malá spediční firma, která je na trhu rok a půl a financování je složitější záležitost. Pro udržení chodu firmy jsme využili služby 4Trans a jsme nadmíru spokojeni (financování je rychlé a peníze máme na účtu do 24 hodin). Flexibilita, řešení problému a jiné záležitosti jsou velice rychlé a bezproblémové.

Spolupráci můžu jenom doporučit.

Karolína Machová, majitelka Malunet s.r.o., Mořkov


Jsme malá dopravní a spediční autodoprava. V oblasti autodopravy se přímo pohybujeme tři roky, nepřímo přes 10 let a nenalezli jsme za tu dobu jedinou solventní společnost, která by zafinancovala malé autodopravce bez jakýkoliv omezení a limitů – obratů.  Jsme poslední v kolečku, protože my ten náklad skutečně odvezeme a velice nás trápí předlouhá splatnost faktur 60 dní a více, díky různým překupníkům a dalším… Maximální zákonná splatnost je 30 dnů, ostatní se považuje za nemravné. Se společností 4Trans, se kterou spolupracujeme od začátku jejího vzniku a pomohli jsme jí s našimi vědomostmi a připomínkami z autodopravy (například co trápí malé dopravce v oblasti financí), jsme plně spokojeni. Profinancování faktur do 24 hod, vše probíhá elektrofonicky – emailem bez zbytečného papírování. Případné vzniklé  problémy se řeší rychle po telefonu a proto můžeme společnost 4Trans jen doporučit zejména v případech, kdy nechcete čekat na nemravnou splatnost faktur. Sice to něco stojí, ale je lepší jezdit přes faktoring 4Trans, než přes skonto a pod cenou.

Martin Michálek, majitel Autodopravy a spedice ECTM,  Stonařov