Úvod » Blog » Proč dát přednost našemu faktoringu před klasickými bankovními službami?

Proč dát přednost našemu faktoringu před klasickými bankovními službami?

Důvodů je mnoho, ale hlavní rozdíl je už jen v samotném základním principu fungování. Banky jsou zpravidla obří instituce zaměstnávající tisíce lidí, kteří se podrobují zavedeným zvyklostem a pravidlům, takže na nějaký osobní přístup můžete zapomenout. Rozhodující jsou tabulky, limity, a zejména pak také to, kolik máte na účtu. Přesně proto bývají menší společnosti či soukromníci odsouváni na druhou kolej a po několikadenním maratonu po přepážkách se v lepší případě dočkávají nabídky s otřesnými podmínkami, a v tom horším přichází rovnou odmítnutí.

My u 4Trans to ale chceme dělat přesně naopak. Snadnorychleférově, a hlavně vždy na míru přesně dle potřeb konkrétního zákazníka. Cílem je pomoci i těm, na které banky zanevřeli, a proto nerozlišujeme mezi velkými a malými klienty. Díky důmyslnému systému práce s daty z nespočtu databází jsme schopni bleskurychle, a hlavně spolehlivě vyhodnocovat riziko u konkrétních zákazníků našich klientů, což jim v kombinaci s pojištěním, které je součástí našich služeb, dává jistotu proplacení jednotlivých pohledávek. Tato garance je samozřejmě důležitá i pro nás. Právě díky ní totiž můžeme pomáhat řešit dlouhé splatnosti faktur i malým či teprve začínajícím dopravcům.

Zásadní výhodou je také to, že se zaměřujeme čistě jen na autodopravu. Náš úzký tým je tvořen specialisty s bohatými zkušenostmi z této oblasti, a proto přesně víme, co dopravci potřebují. Faktoring tak doplňujeme o celou řadu nadstandardních služeb, které naši klienti mohou využívat zcela zdarma. Namátkou lze zmínit například výhodný servis a pojištěníbonusové palivové karty či slevy až 85 % na náhradní díly od špičkových českých dodavatelů.

Ve zkratce to lze tedy shrnout následovně. Jsme nesrovnatelně rychlejší, vše řešíme digitálně, takže celý proces nezabere více než pár minut, a hlavně k celé věci přistupujeme lidsky, a pokud možno co nejjednodušeji. Naším cílem je být Vaší oporou a nikoli přítěží. Proto děláme maximum, abyste se mohli v klidu věnovat Vašemu podnikání. V neposlední řadě je pak nutné zmínit také to, že faktoring není půjčka. Pomáháme Vám jen dostat se dříve k penězům, které Vám právem náleží. Nějaký registr dlužníku tak můžete zcela vypustit z hlavy.

Máte zájem o další informace?

Zpět na blog

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím